Vesmír naozaj funguje. Vyskúšajte!

0
12

Zdá sa vám, že robíte všetko správne, vysielate správne signály a Vesmír vám neodpovedá? A ste o tom naozaj presvedčený, alebo niekde v hĺbke duše tomu, čo chcete, skutočne neveríte? Tak to skúste jednoduchšie a postupne pridávajte vieru vo svojej duši smerom von.

Zákon prázdnoty
Ak chcete nové topánky, vyhoďte staré. Ak potrebujete nové oblečenie, vyčistite si skriňu. Ak hľadáte a žiadate zmenu, musíte opustiť staré stereotypy. Keď chcete niečo nové, musíte opustiť niečo staré. Taký je zákon.

Zákon predstavivosti
Najskôr musíte vidieť hojnosť vo svojej predstavivosti. Vizualizujte! Urobte si popis svojho ideálneho dňa a neukazujte ho nikomu, okrem toho, komu skutočne dôverujte. Vo voľnom čase si tento popis čítajte.

Zákon dávania a prijímania
Ak niečo dávate, vracia sa vám to desaťnásobne. Ak máte nejaký dar a nepoužívate ho, urážate tým svoju božskú prítomnosť. A k tomu, aby ste si viac vážili svojich schopností, musíte sa o ne deliť. Ak to robíte, priťahujete si do svojho života hojnosť.

Zákon 1/10
Vesmír si vždy zoberie svoju desatinu. Je to jednoducho zákon vďačnosti a zdroj podpory – 10 % zo všetkého, čo máte. Nikdy neviete, kedy a akým spôsobom sa vám vaša desatina vráti. Jednoduchým zjavením sú peniaze. Môže sa vám tiež stať, že desatina príde vo forme uzmierenia sa s niekým, v podobe nového priateľstva, uzdravením a podobne.

Zákon odpustenia
Ak máte možnosť a dokážete odpúšťať ľuďom, môžete prijímať bohatstvo. Ak je vaša duša preplnená nenávisťou, pre lásku tam už miesto nie je. Musíte sa zbaviť negatívnych pocitov, ktoré vás zožierajú a nenechávajú žiť v hojnosti.

Andrea Hinková – Tarová

Čítajte tiež:
Šamanské sviečky pre dušu – ponuka

V energetickej realite je možné všetko

Si tým, čomu veríš – audit ľudí, s ktorými sa stretávaš

Si tým, čomu veríš. Ako je to s diétami?

Si tým, čomu veríš – Prečo vzťahy nefungujú?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.