Vyplní vrásky a navráti plnosť pleti

0

Pre veľký úspech rady Revitalift Filler prichádza značka L’Oréal Paris s ďalšími prevratnými novinkami pre maximálnu hydratáciu a vyplnenie pokožky v podobe očného séra s 2,5% obsahom kyseliny hyalurónovej a očnou maskou.

Obidva produkty sú určené pre intenzívnu výživu a hydratáciu pleti, ktorá sa stretáva so známkami starnutia.

person with blue eyes and white heart on the left cheek
Photo by Felipe Tavares on Pexels.com

Dvojitý typ molekúl kyseliny hyaluronovej

Novinky od L’Oréal Paris majú unikátne zloženie, ktoré slúži na dosiahnutie pokročilej účinnosti proti vráskam aj vďaka dvojitému typu molekúl kyseliny hyalurónovej. Tie sú delené na vysokomolekulárne a malomolekulárne a oba typy pôsobia na pokožku úplne jedinečne. Vysoko molekulárnu kyselinu hyalurónovú tvoria veľké molekuly. Tie zostávajú na povrchu pleti, kde vytvoria ochranný film, ktorý pleť pomáha hydratovať a udržuje ju pevnú a vyhladenú. Mikromolekulárna kyselina hyalurónová dokáže preniknúť hlboko do vrstiev pokožky, kde vypĺňa priestory medzi kolagénovými a elastínovými vláknami a zvnútra poskytuje intenzívnu hydratáciu.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/povedzte-vraskam-zbohom-je-tu-retinol/

Dehydratácii pleti je potrebné predchádzať, aby bola zachovaná pružnosť a došlo k potlačeniu známok starnutia, ako sú vrásky. Aby sme teda pokožke zachovali mladistvý vzhľad, treba jej kyselinu hyalurónovú dodávať externe.

Revitalift Filler očné sérum 2,5% HA

L’Oréal Paris predstavuje novinku v podobe prvého séra na očné okolie Revitalift Filler očné sérum s 2,5 % kyseliny hyalurónovej. Toto sérum poskytuje hydratáciu pre vyplnené, mladistvo vyzerajúce očné okolie, jeho unikátne zloženie obohatené o kofeín pomáha redukovať tmavé kruhy a vačky pod očami a niacínamid a vitamín CG zanechávajú očné okolie rozjasnené.

Aplikátor masíruje očné okolie a zároveň ho chladí

Jedinečný trojitý aplikátor masíruje celé očné okolie a zároveň ho chladí. Už po prvom použití bude pleť hydratovaná a očné okolie bude pôsobiť rozžiarenejšie. Pri pravidelnom používaní po dobu dvoch týždňov potom budú vrásky vyhladené a tmavé kruhy redukované, očné okolie bude pôsobiť až o 5 rokov mladším dojmom. Po 6 týždňoch pravidelného používania budú očné linky viditeľne vyplnené.

Ako sérum aplikovať?

Aplikácia očného séra je veľmi jednoduchá. Dvakrát denne, ráno a večer, naneste na dôkladne vyčistenú a suchú pokožku. Za pomoci trojitého aplikátora masírujte 4x z vnútorného kútika oka na spánok. Prebytok séra, ktoré zostane na pleti pomocou prstov vklepte do pleti a následne pokračujte vo svojej rutine.

Dátum uvedenia: január 2022

Revitalift Filler očná maska

L’Oréal Paris tiež predstavuje novinku v podobe Revitalift Filler očnej gélovej masky s chladivým efektom obsahujúcou sérum s čistou kyselinou hyalurónovou a kofeínom. Ide o SOS okamžitú starostlivosť proti starnutiu očného okolia, ktoré v sebe skrýva pol fľaštičky očného séra a zároveň poskytuje kryoefekt -5 °C. Po použití je pleť hydratovaná, očné vačky sú redukované a očné okolie pôsobí oživene a rozžiarene. Pri pravidelnom používaní, čo znamená cca 12 použití masky, napomáha vyhladzovať vrásky v očnom okolí.

Masku aplikujte na čistú a suchú pleť a nechajte pôsobiť 15 minút. Po zložení masky, prebytočné množstvo produktu vmasírujte do pleti.

Dátum uvedenia: február 2022

Doporučená cena:               
Revitalift Filler očné sérum 2,5% HA             16,99 €**
Revitalift Filler očná maska                             3,99 €**
** Odporúčaná maloobchodná cena. Ceny sa môžu u jednotlivých predajcov líšiť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.