Menu Zavrieť

Čo vibrujú číslo 1 a 2?

Každé číslo má svoju vibráciu. A tá do značnej miery ovplyvňuje náš život. Hodnotiť charakter človeka len podľa zverokruhu síce ukazuje niečo z našej osobnosti, ale zďaleka nie všetko. Moderná numerológia v súčasnosti dokonca môže pozmeniť osud človeka. Dátum narodenia si nevyberáme (okrem plánovaných cisárskych rezov), ale napríklad nepriazeň osudu môžeme upraviť. Robí sa to správnym výberom mena pred narodením dieťaťa, alebo už počas života pridaním stredného mena tak, aby sme osud zmenili pozitívnym smerom. 

 

Celý život nás obklopujú vibrácie, ktoré ovplyvňujú naše šťastie, či nešťastie. Sme riadení silami, ktoré naše mysli nechcú alebo nevedia vnímať. Ja vám v júli ponúkam význam jednotlivých čísiel. Možno, keď si večer budete rekapitulovať deň, zistíte, čo ho ovplyvňovalo.

Číslo 1

Charakterizuje človeka, jeho ja a túžbu viesť a byť prvý. Ľudia narodení 1 v mesiaci sú prakticky neprehliadnuteľní, jediné na čo by so mali dávať pozor je to, aby ich nezvalcovalo ich ego. Aj deň s číslom 1 znamená niečo nové, a keď ste v uplynulom mesiaci vyriešili všetky negatívne záležitosti, mal by to byť váš deň. A za ním budú nasledovať ďalšie dobré dni.

Aj rok 2017 je v znamení čísla 1. Vypočíta sa to takto 2+0+1+7 dáva 10 a keď rozdelíme 10 vznikne nám 1. Preto je tento rok veľmi dôležitý aj pre svet. Nastavujú sa totiž pravidlá, ktoré budú platiť nasledujúcich 8 rokov.

Číslo 2

Toto číslo charakterizuje dualitu, vzťahy k iným ľuďom a diplomaciu. Keď vládne číslo dva, dobre sa nadväzujú nové kontakty.

Andrea Hinková – Tarová

Meno dieťaťa dôkladne zvážte

Prečo máme strach z piatku 13?

ROK 2017 krúti Koleso šťastia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.