Betty Barclay Wild Flower – súťaž!

17

Parfum Wild Flower od Betty Barclay vás prenesie na lúku plnú kvetov. Tá upúta našu pozornosť počas prechádzky prírodou. A uchváti nás svojou prirodzenou krásou a neprekonateľnou vôňou.

Rovnako ako divoké kvety, ktoré sa predierajú a hľadajú si svoju vlastnú cestu, aby mohli rásť na mieste, ktoré by ostatní, považovali za nemožné, aj vôňa Wild Flower od Betty Barclay nabáda svoje nositeľky, aby sebavedome vykročili po vlastnej ceste. Aby zostali verné samy sebe a rozvíjali sa v každodennom živote: so zvedavosťou, odvahou a inšpiráciou.
Čítajte tiež: Precestuj leto s s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022

A tiež aby opustili známe chodníčky, odvážne skúsili niečo nové. A spoznali tak v sebe výnimočnosť. Skutočná sila sa skrýva v nedokonalosti a autentickosti. Vôňa Wild Flower od Betty Barclay spolu s príslušnými výrobkami osobnej starostlivosti možno zakúpiť v obchodoch od konca júna 2022.

Betty Barclay – Divoké kvety pre rovnako divoké srdce

Poznáme divoké kvety, ktoré kvitnú na slnečných miestach – iné sa radšej skrývajú v tieni. Niektoré rastú v lese chránené vysokými stromami – ostatné sa týčia na okrajoch ciest. Nájsť cestu svojho srdca, ísť po nej s dôverou a veriť si na každom kroku. Presne to zosobňuje parfum Wild Flower od Betty Barclay.

Vôňa, ktorá podčiarkuje vnútornú silu a sebavedomie žien a zároveň povzbudzuje srdce plné radosti na uskutočnenie túžob z vlastnej sily na jedinečnej ceste životom.
Čítajte tiež. Pigmentové škvrny – zbavte sa ich!

Kvetinové kúzlo


Tóny divokých kvetov sprevádzajú jemné vône leta a vytvárajú jedinečné spojenie. Parfum sa vnára do výnimočnej šťavnatosti. Vytvára sviežu kvetinovú kompozíciu s iskrivým citrónom, sladkými malinami a aromatickými bobuľami ružového korenia. V srdci parfumu objavíte širokú škálu nespútanej prirodzenosti vďaka kvetinovým ženským tónom podmanivého jazmínu, nežnej ruže a zmyselnej pivonky. Divoké kvety dopĺňa mäkké cédrové drevo, mandľová fazuľa tonka a dôverne známa vôňa vanilky.

Hlava vône


citrón, ružové korenie, maliny Srdce
jazmín, ruža
pivonka

svieža – kvetinová – ženská Základ
cédrové drevo, fazuľa tonka, vanilka

Parfum Betty Barclay Wild Flower je vegánska vôňa. Svoju nositeľku zahalí do jedného z najkrajších prírodných darov leta. Pomôže tiež rozkvitnúť jej ženskej sile!

Kvetinový dizajn Betty Barclay


Dizajn Betty Barclay Wild Flower stelesňuje svoj kvetinový obsah aj vizuálne. Škatuľku zdobia akvarelové kresby rôznych divokých kvetov na mentolovo-zelenom pozadí. Flakón je skutočným majstrovským dielom. Vrchnáčik, ktorý ukrýva ligotavý zlatý rozprašovač, má tvar hlavičky kvetu. Spolu s tvarovanou, zaoblenou fľaštičkou sa sám stáva rozkvitnutým divokým kvetom!

Zlaté písmo dotvára letný vzhľad a zároveň robí z parfumu vkusný doplnok každej kúpeľne!

Vôňu Betty Barclay Wild Flower bude možné zakúpiť od konca júna 2022 vo vybraných drogériách, obchodných domoch a špecializovaných obchodoch.

Súťaž:

Napíšte do komentára váš dojem z tejto vône. Aký pocit vo vás vyvoláva jej opis?
Dvoch z vás 23.7. vyžrebujem

17 KOMENTÁRE

  1. vôna kvetou v zahrade milujem kvety a vlastne aj slniečka, lebo pre kvety je vlmi dôležité slnko, teplu a aj ja hu milujem

  2. Vyvoláva vo mne úžasný pocit..pocit prevonany lúkou, na ktorej rastie veľké množstvo vonavych kvetov a tie zohrieva slniečko.
    Predstavujem si ako medzi nimi chodím..ovoniavam ich a kocham sa tou krasou ❤ To zbožňujem.. takúto nádherne vonavu scenériu ?❤

  3. Pocit stastia radosti a lasky ako ked pozeram na rozkvitnutu luku kvetov a vedla seba mam moju milovanu lasku ktoru velmi milujem. ❤ A pre ňu o túto vôňu sutazim. ❤

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.