Do nákupného centra za nákupmi aj zábavou

0

Odkladali ste posledné dni nákupy a váš zoznam sa poriadne zaplnil? Namiesto toho, aby ste chodili po celom meste, zamierte do najbližšieho obchodného centra. Spojíte tak príjemné s užitočným. Prečo sa oplatí nakupovať v nákupnom centre?

Z vášho nákupného zoznamu nakúpite všetko a ušetríte čas

Potrebujete urobiť nákup v potravinách, ísť do banky, umyť auto a medzitým si dať rýchly obed? Už len myšlienka na behanie po celom meste vás unavila? Ak ste sa rozhodli pre Aupark Bratislavavybavíte všetko pod jednou strechou, v klimatizovaných priestoroch, a nemusíte sa báť, že budete hľadať parkovacie miesto. Tých je pred centrom dostatok.

Široký výber obchodov a služieb

Ak sa vám tovar nepáči v jednom obchode, hneď o kúsok vedľa je ďalší. Okrem potravín a obchodov s oblečením nájdete v mnohých obchodných centrách aj fitness centrum, kino či kaderníctvo. Ani za dobrým jedlom nemusíte ísť ďaleko. Nákupné centrá ponúkajú na výber reštaurácie s jedlom z celého sveta. 

Výhodné cenové ponuky

Nakupujete výhodne od začiatku do konca. Denne tu nájdete desiatky zliav, pretože zľavnený tovar ponúkajú takmer všetky obchody. Okrem toho, že ušetríte čas, ušetríte teda aj peniaze.

Nakúpite 7 dní v týždni

Potrebujete urobiť nákup, ktorý ste nestihli cez týždeň? Nevadí! Obchodné centrá sú otvorené celý týždeň a dokonca s predĺženou otváracou dobou. V OC Galéria Bratislava si po nákupe môžete posedieť v niektorej z kaviarní či vyblázniť sa s deťmi na detskom ihrisku.

Do nákupného centra nielen za nákupmi

Obchodné centrum už dávno nie je miestom, kde rýchlo nakúpime a odchádzame. Je to miesto, kde sa deti môžu hrať a dospelí si môžu oddýchnuť alebo si posedieť s priateľmi. Práve multifunkčnosť robí posledné roky z nákupného centra obľúbené miesto, kam smerujú celé rodiny a trávia spolu voľný čas.

Zdroj obrázka: voronaman / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.