Prežite nezabudnuteľný zážitok

0

Ako dlho hľadáte dovolenkovú destináciu, ktorá je jedinečná? Miesto, na ktorom sa za horúcich dní a nezabudnuteľných nocí splnia všetky vaše letné túžby a očakávania. Už nemusíte ďalej hľadať, pretože na očarujúcej dalmatínskej kamienkovej pláži nájdete mňa, Mistral – trochu iný plážový klub na Jadrane.

PLÁŽ ALEBO PALUBA?
Ak sa rozhodnete pre prvú možnosť, nájdete po ľavej a pravej strane paluby kamienkovú pláž, ktorá umožňuje krátky a jednoduchý prístup k moru, ktorý vás doslova zavedie do osviežujúcej vody. Druhá možnosť ponúka palubu s ležadlami a takzvanými cabañas. Hostia hotela Radisson Blu Resort & Spa si užívajú pohodlné ležadlá, samozrejme, zadarmo.

Aspoň raz by ste si mal dopriať zastrešenú oázu pokoja, cabañas – to je zážitok. V nich ste priamo uprostred diania a napriek tomu v súkromí. Pred vami more, takmer na dosah, vľavo a vpravo skvelé koktaily a nápoje a za chrbtom rytmus, ktorý pulzuje celým vašim telom.

STAČÍ SA UVOĹNIŤ A VYCHUTNÁVAŤ.
Na chvíľu sa zastavte, vychutnávajte si lúče slnka a výhľad na Jadranské more. Až príliš krásne na to, aby to bola pravda, že? Pomaly cítite, ako sa vám vracia energia, ale k úplnej dokonalosti ešte niečo chýba. Presne tak – to správne občerstvenie. Stačí siahnuť po jedálnom a nápojovom lístku, ktorý ulahodí všetkým vašim potrebám.

Prajete si šalát Mistral Chicken Ceasar alebo radšej alternatívu z quinoy? Veľký hlad môžete zahnať výberom jednej z mnohých druhov pizze. Alebo čo tak ochutnať smaženú chobotnicu? Stredomorské pôžitky sú tu zaručené. Stojí za to ochutnať aj baklažány alla Mistral. Ak máte skôr chuť na sladkú maškrtu, máte tu na výber rôzne chladené ovocie. S ním zaručene pocítite vo svojich ústach kúsok leta.

Po tom, ako utíšite svoj hlad, treba chuťovým pohárikom dať niečo tekuté. „Plop“. Šampanské? Ľahké biele víno z Chorvátska, Talianska, Nového Zélandu alebo radšej z Francúzska? Vy sa rozhodujete, pretože všetko, čo tu robíte, je správne. Užívajte si život, je príliš krátky na to, aby ste pili zlé víno.

FJAKA JE STAV UVOĹNENIA
 Týmto vám už môžeme takmer blahoželať. Podarilo sa vám takmer dokonale priblížiť sa k životnému štýlu „FJAKA“. Váš stav uvoľnenia asi najlepšie opisuje toto synonymum pre stav uvoľneného ničnerobenia. A možno práve preto zavítal sem – do Mistral Beach Clubu v Splite.

Načúvajte okolitému rytmu, stiahnite sa do ústrania a na chvíľu si zdriemnite. Ležadlá a cabañas sú na to ako stvorené. Nechajte sa unášať prúdom, dajte sa do pohody a nič nerobte. Tento klub je na to to správne miesto. Takéto dni patria len vám – vychutnajte si ich.

DÍDŽEJ VÁS DOSTANE DO NÁLADY
So stúpajúcou hlasitosťou doliehajúcou od mixážneho pultu pomaly stúpa aj vaša nálada, až sa zamiešate medzi rovnako dobre naladených ľudí pri bare. Dídžeji s bohatými skúsenosťami s prácou v klube vzbudzujú chuť na more (hudby). Rozohnia vás aj vašich priateľov, tak ako to dokážu len skutoční hudobní virtuózi a jedna hudobná lahôdka strieda druhú. Od R’n’B, funkovej hudby a disco až po deep house, džezové melódie a relaxačnú hudbu – každý si tu nájde to svoje. 

JE ČAS NA KOKTAIL.
Práve cez šťastnú hodinu sa vyprázdni aj váš pohár. Je čas na koktail. Výber je na vás: Máte radšej klasický miešaný nápoj alebo jeho ľadovú verziu? Alebo čo tak ochutnať niečo úplne iné? Originálne koktaily zaručujú jedinečné okamihy pôžitkov v kombinácii s nezabudnuteľnou letnou atmosférou a tými najlepšími miestnymi arómami. Vyskúšajte napríklad Radisson Ginger Fizz 100 alebo Dalmatian Paloma 90!

Vo večerných hodinách sa vám do tváre doslova vpíše južanská ľahkosť a môžete s istotou povedať, že ste zažili FJAKU na vlastnej koži. Je to totiž plážový klub, ktorý miluje leto, uvoľnenú atmosféru a rytmy, sprevádzané čerstvým jedlom a osviežujúcimi nápojmi. To najlepšie však príde nakoniec: Vy! Nenechajte si ujsť svoje leto v klube Mistral Beach Club.

Mistral Beach Club je otvorený od mája do septembra.
Môžete ho prísť navštíviť každý deň od 9.00.
Reštaurácia a bar sú otvorené každý deň medzi 12.00 a 18.00.
 @mistralbeachclub
#MistralBeachClub
#fjaka
Čítajte tiež: Fjaka. Dalmánsky životný štýl

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.