SÚŤAŽ! Konjakové cestoviny pomôžu pri chudnutí

16

Ak si chcete udržať štíhlu líniu, zasúťažte si s nami o výrobky Slim Pasta.

Na trhu existuje nespočetné množstvo doplnkov na chudnutie, ktoré vám „zaručene“ pomôžu vo vašej snahe znížiť hmotnosť. Niekedy môže byť ťažké sa v nich zorientovať, a hlavne dôverovať ich účinkom. Ak sa teda rozhodnete takéto doplnky do svojho jedálnička zaradiť, najskôr si zistite o výrobku čo najviac dostupných informácií z dôveryhodných zdrojov.

Jedným z týchto ospevovaných pomocníkov je prírodná vláknina glukomanan.

Ako pomáha glukomanan pri chudnutí?
Štúdia z roku 2017 potvrdila, že vláknina glukomanan aktívne prispieva k zníženiu hmotnosti. Chudnúť začnete vo chvíli, keď užívate 3 gramy glukomananu denne. Tieto výsledky potvrdili aj ďalšie štúdie. V jednej z nich prebehlo testovanie na dvadsiatich obéznych ľuďoch, ktorým bol glukomanan podávaný denne, aby sa dokázalo, či dôjde k úbytku ich hmotnosti. Za 8 týždňov ich váha v priemere klesla o 2,5 kg, a to bez zmeny bežnom stravovaní.

Enzýmy v našom tráviacom trakte ho nedokážu rozložiť, preto telom prejde v takmer nezmenenej forme. Detoxikuje tráviaci trakt, a zároveň „kŕmi“ priateľské baktérie v črevách, čím podporuje črevnú mikroflóru. Glukomanan má nielen priaznivý vplyv na chudnutie, ale zároveň znižuje cholesterol a pozitívne ovplyvňuje vstrebávanie cukrov a tukov v krvi.

Slim Pasta – dokonalý zdroj glukomananu 
Predstavte si, že konzumujete, a zároveň pritom chudnete. Máte pocit, že ide o sci-fi? Nie, nejde. Bohaté množstvo glukomananu totiž nájdete v cestovinách – ale len v tých konjakových. Tie sú najlepším zdrojom príjmu glukomananu. Sú známe už po stáročia ako bežný pokrm v Ázii. Teraz sa stali hitom aj na Slovensku pod názvom Slim Pasta. 

Nízkokalorické konjakové prílohy Slim Pasta sú vyrobené spojením ovsenej vlákniny a múky z rastliny konjak. Obsahujú 3 gramy glukomananu na 100 gramov, čo je dávka, ktorú potrebujete denne zjesť, aby ste začali chudnúť. Navyše majú tieto prílohy iba 9 kalórií na 100 gramov. To je o 94 % menej kalórií, ako majú bežné cestoviny či ryža. Sú úplne bez sacharidov, lepku, laktózy, cukru a tuku. Vďaka týmto prílohám si môžete dopriať zdravé a chutné jedlá pripravené na stovky spôsobov. Zároveň telu dodávate vlákninu, ktorá pomáha pri chudnutí.  

Mali by ste glukomanan vyskúšať?
Podľa overených informácií a podložených odborných štúdií je glukomanan účinným doplnkom pri chudnutí. Takže ak chcete chudnúť, určite ho odporúčame. Rovnako ako pri akejkoľvek stratégii chudnutia, najdôležitejšia je trvalá zmena životného štýlu. Glukomanan vám ju môže uľahčiť. Nezabúdajte však, že všetky metódy chudnutia fungujú najlepšie v kombinácii s pohybom. Začnite už dnes! 

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Z akej časti rastliny konjak sa vyrába múka, ktorú obsahujú cestoviny Slim Pasta? Odpoveď na otázku nájdete tu ?
Odpovede píšte do komentára pod týmto článkom. Jeden z vás bude 15.8. vyžrebovaný.
Čítajte tiež: Čo takto skúsiť jesť šťastne?

16 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.