Tarotová škola Veľkej Arkány – Slnko

0

Dnes je Slnovrat. Je to najdlhší deň v roku a oficiálne sa začína leto. Niet lepšieho dňa pre vysvetlenie si vykladania tarotovej karty Slnko.

Slnko je radosť, pozitívne energie, pozitívne vibrácie, nádej, radosť zo života, pocit znovuzrodenia. Ak máte všetky tieto pocity, život je krásny, všetko sa vám darí. Možno zatúžite po niečom materiálnom – po novej kabelke, alebo novom účese. Všetko je v poriadku. V poriadku je aj to, keď chcete bosými nohami behať po tráve, či meditovať alebo cvičiť yogu. Môžete všetko. Život máte pevne v rukách.

Karta Slnko predstavuje jasné stránky života. Ak sa objaví vo výklade za nejakým ťažším úsekom v živote, všetko dobre dopadne a za svetlom v tuneli sa objaví slnko a s ním nádej. Všetci v živote sme už boli v nejakých “sračkách”, takže dobre vieme, že život nám prináša dobré aj zlé. A to zlé treba niekedy proste pretrpieť, vydržať, alebo urobiť niečo inak. Ak budeme totiž dokola robiť tie isté chyby, budú sa nám vracať v podobe skúšok. A keď ju urobíme, zmiznú.

A práve v tejto naväznosti nám karta Slnko odkazuje, že všetky problémy sa dajú riešiť.
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – Blázon
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – Veľkňaz
Čítajte tiež: Existujú negatívne karty v Tarote?

Andrea Hinková – Tarova http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.