Životné číslo 7 – samotársky intelektuál

1

Ľudia so životným číslom 7 žijú svoj život vo svojom vnútri. Ste viac prirodzene introvertní. Aj v práci môžete dosiahnuť veľký úspech, no nerobíte okolo seba veľké haló. Skôr je vaša kariéra výsledkom dlhšieho skúmania. Lipnete na nezávislosti, ste viac menej samotári. Dostať sa do vašej blízkosti nie je jednoduché. Takže, vašou životnou cestou je dôvera a väčšia otvorenosť.

Životné číslo 7 – dôvera sa začína sebadôverou

Máte v sebe liečiteľské nadanie v duchovnej, emocionálnej i fyzickej rovine. Vaša zásoba empatie a súcitu k druhým je priam nevyčerpateľná. To sú vynikajúce predpoklady nato, aby ste svoje liečiteľské nadanie premenili na realitu.

Vašou slabinou je však dôvera – v seba aj druhých. Preto sa často bojíte úspechu. Je to jeden z najzvláštnejších strachov, ale existuje. akonáhle sa blíži úspech, vám začne víriť v hlave všetko to, čo s ním súvisí. A prepadne vás hrôza. Poznáte ten pocit? Ak je vaše životné číslo 7, pravdepodobne áno.

Foto: http://www.pexels.com

Ako si vypočítať životné číslo nájdete tu: Vypočítajte si svoje životné číslo

Nehľadajte pravdu u iných ľudí, dovoľte svojmu ja zažiariť!

Životné číslo 7 stále hľadá pravdu

Dôvera sa začína sebadôverou. Krok za krokom sa učte dôverovať svojim myšlienkam a pocitom. Len tak môže vaše svetlo, ktoré si tak starostlivo chránite, dostane von. Jeho žiara z vás urobí vodcu, ktorý je schopný hlbokého pochopenia. Ľudia so životným číslom 7 hľadajú svoju sebadôveru všelikde.

Čítajú, navštevujú semináre, experimentujú s diétami či druhmi liečenia. Akoby ste neverili svojmu úsudku. Svojmu rozumu a tak hľadáte pravdu u iných. Potom ju porovnávate s tou svojou. Stalo sa vám niekedy, že ste absolvovali nejaký seminár alebo prečítali knihu a zistili, že vlastne toto viete? Nie je to o tom, že by ste sa nemali ďalej vzdelávať, ale otvorte sa. Nemajte strach hovoriť nahlas svoje myšlienky. Sebadôvera totiž neznamená prístup k myšlienkam iných ľudí.

Otvorte sa a rešpektujte svoje súkromie

K tomu, aby ste mohli otvoriť svoju cestu k láskavosti a ústretovosti, musíte sa zbaviť podvedomé presvedčenia zrady od iných ľudí. Práve kvôli týmto obavám, sú ľudia so životným číslom 7 tak uzatvorení. Sedmičky vo väčšine prípadov podvedome čakajú zradu. Alebo že im ostatní ľudia nebudú rozumieť.

Pokiaľ ide o vzťahy, sedmičky chcú s partnerom vytvoriť spoločenstvo. Také, ktoré im pomôže vybudovať pocit celosti, harmónie a rovnováhy. Aj toto spoločenstvo však bude vyžadovať dôveru a otvorenosť. Čiže aj tu platí, vyhýbajte sa samote. Tej, ktorú máte sami so sebou.

Čo je vašou hlavnou cestou? Dôverujte svojej intuícií, inštinktom a svojmu rozumu. Krok za krokom robte kroky k tomu, aby o vás bolo počuť. A rešpektujte pritom potreby svojho súkromia. Je to vaša energia, no nemusíte sa ňou nechať pohltiť.

Čítajte tiež:

Čo vibrujú čísla 1, 2 a 3? Numerológia
Životné čísla. 4 je nenápadný makač
Životné číslo 5. Túžba po slobode

Životné číslo 6 – perfekcionisti vždy prehrajú

Andrea Hinková – Tarová
1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.