Prečo sú dnešné deti iné, ako sme boli my?

1
Ako ovplyvnila deti transformácia?

Základným slovom je transformácia. Možno si aj vy kladiete otázku, prečo mnoho dnešných detí a mladých ľudí nepozná, čo je to zodpovednosť, cieľavedomosť a namiesto toho, aby behali po vonku a hrali rôzne hry, radšej sedia za počítačmi. Snažíte sa tomu zabrániť, alebo túto pre vás neznámu formu hry aspoň eliminovať, ale nič už nie je ako kedysi.

V roku 2000 sa stretlo pokope veľa filozofov. Na svetovej úrovni. Premýšľali nad tým, aké bude tretie tisícročie a čo ľudstvu prinesie.

Ľudstvo prechádza transformáciou

Ich závery vôbec nie sú šokujúce a po pravde ezoterici ich vedeli skôr. Slovami ezoterikov sa nachádzame vo Veku Vodnára a celé ľudstvo prechádza obrovskou transformáciou, kedy idú do úzadia všetky materiálne a racionálne postupy. A do popredia sa tlačia komunikácia a to najmä interpersonálna, myšlienky a ich zdieľanie.

Tomu, čo je medzi nebom a zemou, sa nevyhnú ani skeptici

Vo veľmi podobnom duchu sa nesie sa odkaz filozofov. Všetky veľké objavy už ľudstvo objavilo. Tretie tisícročie bude v znamení komunikácie. Budeme sa učiť chápať hlbšie a v širšom význame, pracovať s myšlienkami a ich zdieľaním.

Povedané rečou ezoterikov, myšlienky a veci medzi nebom a zemou sú tu. Mnohí ich zatiaľ síce nevnímajú, ale nevyhnú sa im.
Čítajte tiež: Meno dieťaťa dôkladne zvážte

Prečo sú dnešné deti iné, ako sme boli my?

Bolesť sa prejavuje v nepochopení

Súčasťou každej transformácie a ešte takto silnej je aj bolesť. A tú zažívame práve tu a teraz. Prejavuje sa v nepochopení, nezručnosti, v sociálnej patológií, nepočúvaní či netolerancií. Ľudia proste prechádzajú či už vedome alebo nevedome transformáciou a všetky tieto príznaky sú jej súčasťou.
Čítajte tiež: Vypočítajte si svoje životné číslo

Deti nechcú záväzky

Súčasťou tejto evolučnej dekády je aj fakt, že mnoho mladých ľudí nechce záväzky. Ešte pred tridsiatkou sa nechajú doma obskakovať rodičmi, nenadväzujú zdravé vzťahy, nechcú manželstvo, deti.

A ak už deti prídu, často sa rodia ako mimomanželské, čo by pred niekoľkými rokmi nebolo prípustné. Je taká doba a každý rodič sa s postojom svojich detí musí vyrovnať po svojom.

Deti netúžia po manželstve

Manželstvo nie je dogma, má svoje pre a proti a vysoká miera rozvodovosti mu tiež veľmi nenahráva. Ja som chcela, aby sa moje dieťa narodilo do manželstva a nosili sme tak všetci spoločné priezvisko. Najväčšou motiváciou bol fakt, že ak by sa môjmu manželovi niečo stalo, ako partnerka by som nemala právo na informácie.

A navyše sa ako manželka cítim lepšie. Lenže ja som zo strednej generácie a nepremýšľam ako dnešná mládež. Ani ju nesúdim, len konštatujem, že prechádzame evolúciou, ktorej nie každý musí rozumieť.

Deti – čísla sú mierou všetkých vecí

Grécky matematik Pytagoras povedal v 6. storočí pred Kristom, že čísla sú mierou všetkých vecí. A nemyslel tým len kvantitatívnu stránku, ale poukazoval na to, že každé číslo a to aj vo vzťahu k susednému, má svoju osobnosť.

A aj v numerológií sa od roku 2000 niektoré veci zmenili. Nie je však úplne pravda, že sa začali rodiť deti, ktorým v osobnostných rovinách chýba číslo 1 a je nahradené číslom 2. Dôležité pri celkovom súčte je totiž aj meno a priezvisko, nielen dátum narodenia. Každé písmeno má totiž aj svoj číselný význam.

Pozrime sa na konkrétny príklad, dieťa s menom Alena Rovna narodena 28.4. 2002

Výpočet je nasledovný

A – 1

L – 3

E – 5

N – 5

A – 1

R – 9

O – 6

V – 4

N – 5

A – 1

+

2,8,4,2,2 (dátum narodenia)

Z priloženého výpočtu je zrejmé, že Alena má štyri plné roviny.

Prvou je Rovina myslenia (3,2,1), ktorá jej zabezpečuje schopnosť odpútať sa od okolia a vžiť sa do obľúbených vecí. Je dobrý rečník, študent a má logické myslenie.

Druhou plnou rovinou je Rovina rozvoja (6,5,4), ktorá jej dáva do vienka vytrvalosť a oddanosť. Pevne si ide za svojimi cieľmi a nenechá sa odradiť. Rada prekonáva prekážky.

Takisto plnú má Rovinu Empatie (3,6,9) čo opäť potvrdzuje, že má výbornú logickú hlavu a je tiež súcitná, bystrá a inteligentná.

Rovina vášne (2,5,8) jej zabezpečuje súcit, ovládanie svojej mysle, a emócií a silnú energiu na lásku. Keď sa raz rozhodne, že niečo dosiahne, tak sa tak stane.

Čo jej chýba?

Čo jej absentuje a v čom bude musieť hľadať rezervy a učiť sa a transformovať na to, aby prežila šťastný a naplnený život?

Na to nám dávajú odpovede nenaplnené roviny.

Rovina zručnosti 1,4,7 je tá, ktorú má takmer každé tzv. Husákové dieťa, alebo ľudia narodení od roku 1970 – 1979. Všetci títo ľudia sú svojim spôsobom manuálne aj myšlienkovo zruční a radi pracujú tam, kde vidia výsledok. Sú aktívni a vášniví.

Rovina energie 9,8,7 je u Aleny tiež prázdna. Je to tá sila, ktorá nám dáva vnútornú motiváciu a zmysel pre humor. Ľudia, ktorí majú túto rovinu plnú, majú problém s uvoľňovaním prebytočnej energie a nemajú radi obmedzovanie druhými.

Aká je teda naša Alena?


je vytrvalá, šikovná, bystrá, inteligentná a dobre ovláda svoju myseľ. Na druhej strane je tu absencia zručnosti či už manuálnej alebo tej, vďaka ktorej nadväzujeme zdravé vzťahy. A aj keď si ide tvrdo za svojimi cieľmi, nemá dostatok vnútornej sily na to, aby dosahovala požadované výsledky v želanej dobe.

Toto je veľmi zjednodušený výklad numerologických rovín. Pre celkový výpočet a na to, aby človek skutočne mohol transformovať svoj život, otvoriť ho novým možnostiam a zatvoriť dvere problémom, je nutné poznať viac údajov a pracovať s nimi.

Mnohým ľuďom sa vďaka zmene, či úprave mena úplne transformoval život. Aj ženám, ktoré sa vydali, sa zrazu zmenil charakter. Začali totiž vibrovať do Vesmíru úplne inú energiu. Náš osud je skrytý ako tajný kód v mene a priezvisku.

Svoj dátum narodenia zmeniť nevieme, ale vibrácie mena a priezviska, ktoré ovplyvňujú naše šťastie alebo nešťastie, áno.

Andrea Hinková Tarová

Čítajte tiež:

Meno dieťaťa dôkladne zvážte

Prečo máme strach z piatku 13?

Pre individuálne konzultácie ma kontaktujte na adrese hinkova@andawell.sk
Foto: http://www.pexels.com

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.