HOROSKOP pre jednotlivé znamenia – Apríl 2024

1
Horoskop na apríl pre jednotlivé znamenia.

Marec bol trochu náročný mesiac, v apríli by sa nám všetkým mohlo trochu uľaviť. Bude to mesiac definitívnych rozhodnutí, zmien a víťazstiev samých nad sebou. Nech sa páči horoskop apríl pre jednotlivé znamenia.

Kolektívny výklad nájdete tu: APRÍL 2024 – kolektívny výklad Tarotu

Horoskop pre jednotlivé znamenia – apríl

BARAN – Milenci

Nemusí sa nutne vzťahovať len k milostným vzťahom. Niekedy poukazuje na rozhodovanie sa medzi dvoma možnosťami alebo cieľmi, ktoré k vám prehovárajú. K duchovnej a svetskej alebo emočnej a intelektuálnej stránke.

Karta Milenci môže byť tiež signálom toho, že ste našli svoju spriaznenú dušu a tento vzťah pretrvá.

Hovorí aj o nejakom úspešnom obchodnom spojení.

Horoskop na apríl 2024 pre jednotlivé znamenia.

BÝK – Pustovník

Pustovník nás láka utiahnuť sa do lesa. Z veľkomesta do lesa. Upracte si tam svoje myšlienky a nazbierajte duchovno.

Každý z nás potrebuje byť sám so sebou. Nadobudnúť rovnováhu medzi duchovným a materiálnym svetom.

A apríl je nato ten správny čas. Nájdite sami seba a uvedomte si, čo chcete vy. Nie niekto iný.

BLÍŽENCI – Sila

Je to najpriaznivejšia karta z celej Veľkej Arkány, pretože nám ukazuje, akú obrovskú silu máme v sebe. Všetci v živote čelíme nejakým ťažkostiam a ten najťažší boj obvykle zvádzame sami so sebou.

Táto karta nám hovorí, že máme nabrať odvahu a nasmerovať svoj hnev, strach a pochybnosti k výhre. Zrejme sme to v zimných mesiacoch nemali jednoduché a čakáme na svetlo na konci tunela.

Je tam a máme dostatok síl na neho počkať alebo k nemu prísť.

Horoskop na apríl pre jednotlivé znamenia.

Horoskop apríl

RAK – Voz

Buď budete v apríli cestovať alebo budete chcieť zobrať opraty svojho života do vlastných rúk. Môžete oslavovať. Svojho súpera ste porazili a teraz prišiel čas na oslavu.

Užívajte si pocit víťazstva a nadobudnutia sebadôvery a sebahodnoty. Choďte za svojimi cieľmi, bez ohľadu nato, čo si o tom myslia ostatní.

LEV – Veľkňažka

Veľkňažka je karta z najtichšou energiou. Hovorí o tom, že niekedy je lepšie sedieť v kúte a pozerať sa na dianie v okolí, ako veci riadiť. Stíšte sa a analyzujte.

Horoskop na apríl pre jednotlivé znamenia.

PANNA – Svet

Žijeme v deväťročných cykloch. A teraz jedna kapitola končí. Nech už pracujete na nejakom projekte, alebo čomkoľvek, prichádzate do cieľa.

Takže apríl podľa Tarotu nám pripomenie dualitu tohto sveta. A nášho života. Možno podľahneme smútku z tej prevládajúcej tmy, ale onedlho vyjde slnko a dôvod na úsmev.

VÁHY – Milenci

Nemusí sa nutne vzťahovať len k milostným vzťahom. Niekedy poukazuje na rozhodovanie sa medzi dvoma možnosťami alebo cieľmi, ktoré k vám prehovárajú. K duchovnej a svetskej alebo emočnej a intelektuálnej stránke.

Karta Milenci môže byť tiež signálom toho, že ste našli svoju spriaznenú dušu a tento vzťah pretrvá.

Hovorí aj o nejakom úspešnom obchodnom spojení.

ŠKORPIÓN – Obesenec

Apríl sa u Škorpiónov bude niesť v znamení obetovania sa. Dobrovoľného. Aby som to manifestovala, môže ísť napríklad o vzdanie sa kariéry v meste, aby ste mohli žiť v pokoji prírody niekde na dedine.

Alebo sa môžete vzdať starých vzorcov, ktoré vám už dlhšie neslúžia, ale stále ste sa ich z nejakého dôvodu držali.

Keď sa vzdáme niečoho starého, príde niečo nové, svieže a to prinesie aj nové príležitosti a pohľady.

STRELEC – Blázon

Apríl sa začína novými začiatkami s neistým koncom. Je tam radosť a tiež neistota, ako to na tej ceste bude.

Niekedy bude tá nová cesta tŕnistá, budú tam odbočky, prekážky a je len na nás, ako sa k tomu postavíme.

Počúvajte svoje srdce a nasledujte svoje sny a to bez ohľadu na výsledok.

KOZOROŽEC – Miernosť

Je to karta, ktorá sa objavuje za kartou Smrť a pred kartou Diabol. Obidve tieto karty prinášajú silné a búrlivé vibrácie a energie. Miernosť prináša konečne pokoj a rovnováhu.

Harmonizuje tieto príliš silné vibrácie. Ak si vyriešite nejaké veci, nájdete pokoj a kľud.

VODNÁR – Hviezda

Prichádza svetlejšia budúcnosť. Najmä pre tých, ktorí opustia to staré nefunkčné. Hviezda sa objavuje aj v ťažších časoch, kedy nevidíme svetlo na konci tunela. Tak príde.

Môže to súvisieť aj z cestou, ktorú sme naštartovali na začiatku roka. Zdolávame prekážky, hrboly, a stále nevidíme výsledky po ktorých túžime. Tak prichádzajú. Vytrvajte.

Horoskop apríl

RYBY – Diabol

Zbavte sa nízkovibračných vibrácií – sebeckosť, chtíč a chamtivosť. Tieto divo0ké vibrácie môžu byť veľmi kreatívne, ak s ňou vieme pracovať. Môže nás totiž aj prevalcovať.

Záleží to len od toho, čo sme ochotní si priznať svoje tiene a nedostatky. Priznajme si ich, pracujme s nimi a použime ich na niečo dobré.

Andrea Hinková – Tarová, http://samanskesviecky.sk
Foto: http://www.canva.com

Mohlo by vás zaujímať:

 • Ako má byť umiestnený riad?
  Elegantné prostredie dodá každému stretnutiu pri stole osobitý nádych. Romantické rande s druhou polovičkou, rodinné stretnutie, vianočná večera alebo špeciálna večera usporiadaná na oslavu narodenín sú dôležité momenty, ktoré spestrujú každodenný život. Každý, kto si váži chvíle strávené s blízkymi pri stole, by mal poznať tajomstvá savoir vivre. Etiketa určuje nielen pravidlá správania sa počas… Read more: Ako má byť umiestnený riad?
 • Nechajte prúdiť energiu v spálni
  Spálňa, ako miesto určené pre spánok a odpočinok, by mala pôsobiť upokojujúco. Vzhľadom k tomu, že v spálni strávime skoro tretinu nášho života, je dobré sa pri výbere nábytku držať určitých zásad. Vďaka nim sa budeme v miestnosti cítiť príjemne. K tomu nám môžu pomôcť princípy čínskej filozofie Feng Shui. Tá sa sústredí na harmonické prostredie… Read more: Nechajte prúdiť energiu v spálni
 • Aké oblečenie nás v lete ochladí?
  Teploty vonku siahajú do tropických výšok a preto je dôležité zvoliť oblečenie v ktorom sa budeme aj počas vysokých teplôt cítiť príjemne.  Najmä výber vhodných materiálov sa v horúcich letných dňoch stáva kľúčovým. Do akých modelov a materiálov teda počas leta investovať a čomu sa naopak vyhnúť? Pozor na umeliny! Zasiahla nás vlna horúčav, a tak mnohí z nás ráno… Read more: Aké oblečenie nás v lete ochladí?
 • Ženy a proteíny
  Snáď každá žena niekedy zatúžila mať dokonale vyrysovanú postavu. Ak na tom chcete zapracovať aj vy, doprajte telu dostatok pohybu a kvalitných bielkovín. Bielkoviny, alebo inak povedané proteíny, sú základnou stavebnou jednotkou živých organizmov. Pomáhajú odbúravať tuky, podporujú rast svalovej hmoty, a zároveň sú nevyhnutnou súčasťou jedálnička počas redukčnej diéty. Kým pre doplnenie energie potrebuje vaše telo dostatok… Read more: Ženy a proteíny
 • Pozrite si teaser na film F1!
  Brad Pitt v hlavnej úlohe, ktorý intenzívne konzultoval s legendárnym Lewisom Hamiltonom, sedemnásobným majstrom sveta v pretekoch Formuly 1.A najnovšie aj filmovým producentom… Rozpočet, ktorý prekročil neuveriteľných 300 miliónov dolárov, vďaka čomu sa film stal jednou z najdrahších snímok histórie… A v neposlednom rade aj nadupaný teaser, ktorý tvorcovia zverejnili v týchto dňoch… To všetko sú dôvody, pre ktoré sa oplatí tešiť do… Read more: Pozrite si teaser na film F1!

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.