Testujem kozmetiku Nuance pre výnimočné ženy

0

Na našom trhu je veľa kozmetických značiek, v rôznych cenových kategóriách. Čo ma stále prekvapuje je fakt, že si ženy vyberajú kozmetiku najmä podľa ceny a nie na základe požiadaviek svojej pokožky. A prinášam vám skvelý tip – exkluzívnu dermatokozmetiku Nuance. 

Zrodila sa v lokalite označovanej ako Cosmetic Valley – priamo v srdci francúzskeho kozmetického priemyslu, kde sa sústreďujú tí najvýznamnejší svetoví producenti kozmetiky a parfumov. Kúpite ju exkluzívne v lekárňach Dr.Max

Čítajte tiež. Pleť v lete. 9 krokov k jej starostlivosti


Luxus v značke Nuance

Kozmetiku NUANCE pripravovali poprední odborníci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vývojom a výrobou luxusnej kozmetiky rôznych značiek. Vývoj a výrobu zabezpečuje pre lekárne Dr.Max renomovaný francúzsky výrobca, ktorý v kozmetikom biznise pôsobí už takmer 40 rokov.
Čítajte tiež: Mejkap pod rúškom chráni pleť

Prvotné portfólio značky NUANCE zahŕňa 20 produktov (krémy a séra) určených pre ženskú pleť. Z hľadiska funkčnosti sú to výrobky z kategórie „beauty“, t. j. určené pre ženy, ktorých pleť je zdravá, ale zároveň jej chcú každý deň poskytovať kvalitnú starostlivosť – chrániť ju pred stratou hydratácie, predčasným starnutím a tvorbou vrások, resp. vyhladzovať existujúce vrásky.
Čítajte tiež: Mejkapy s olivovým podtónom

Kúzlo kozmetiky Nuance

Výrobca kozmetiky NUANCE vyniká predovšetkým svojou špecializáciou na prípravu vysoko koncentrovaných extraktov z prírodných zdrojov. Obsahuje viac ako 50 prírodných účinných látok. Kombinuje látky pôsobiace na povrchu pokožky s látkami, ktoré pôsobia na úrovni bunkového metabolizmu.

Vysoký dôraz na maximálnu čistotu kozmetiky NUANCE sa prejavuje aj v tom, že sa vyhýba používaniu parabénov (konzervantov) a tiež silikónov a minerálnych olejov, ktoré sú syntetického, resp. ropného pôvodu.

Kozmetika Nuance je iná

Výnimočne čisté zloženie NUANCE je viditeľné na prvý dotyk a pohľad. Krémy aj séra NUANCE môžu mať tekutejšiu formu, v niektorých prípadoch až zdanlivo vodovú. Odlišná konzistencia výrobkov je dôkazom ich vysokej čistoty (absencia nepotrebných objemových plnidiel) a vďaka redšej konzistencii sa výrobky NUANCE rýchlejšie absorbujú do pokožky. Atypická farebnosť výrobkov zase môže vyplývať z nepoužívania nepotrebných umelých farbív.

Individuálny výber účinných látok

Jednotlivé krémy a séra NUANCE sa neodlišujú len svojou textúrou (konzistenciou), ale tiež vysoko individuálnym výberom účinných látok. NUANCE nemá žiadnu ingredienciu, ktorou by sa dala charakterizovať celá značka alebo celé produktové rady.

Jedinečnosť NUANCE spočíva práve v tom, že každý jeden produkt je pripravený individuálne, aby zodpovedal požadovaným účinkom a potrebám konkrétneho typu pleti. Tomuto je prispôsobená tak základná textúra, ako aj výber účinných látok.

Aktívne látky v kozmetike Nuance

Všetky aktívne látky sú v kozmetike Nuance obsiahnuté v najvyššej možnej čistote a vysokých koncentráciách. Extrakty aktívnych látok spĺňajú požiadavky na farmaceutickú čistotu. Neobsahujú žiadne prídavné plnivá, farbivá alebo stabilizátory.

Všetky aktívne látky majú zároveň garantovanú dobu vstrebávania do pokožky, a to najviac 45 minút. Medzi účinnými látkami použitými vo výrobkoch NUANCE možno nájsť napríklad kaviár a tiež niekoľko unikátnych patentovaných komplexov.

Účinnosť každého produktu Nuance je vystavaná na týchto pilieroch:-správna voľba a kombinácia účinných látok (podľa typu pleti a očakávaných účinkov),

-vysoká koncentrácia účinných látok,

-farmaceutická čistota a garantovaná vstrebateľnosť účinných látok,

-podpora prirodzeného metabolizmu pokožky (nie len povrchové pôsobenie na pokožke).

Magical Hydrobalance Control
Pleť na tvári je v priebehu dňa vystavená nepriaznivým vplyvom. Prichádza tak o svoju prirodzenú hydratáciu. Dehydrovaná pleť pôsobí unaveným dojmom a ľahšie na nej vznikajú vrásky. Pomáha v pleti stimulovať tvorbu látok, ktoré zabraňujú strate vody a chránia pleť pred nepriaznivými vplyvmi okolia.

Magical Radiance Control

Vplyvom stresu, slnečného žiarenia a s pribúdajúcim vekom stráca pleť svoj prirodzený jas a sviežosť. Objavujú sa prvé vrásky a pigmentové škvrny. Produkty z radu MAGICAL RADIANCE CONTROL pôsobia proti unavenej a sivastej pleti. Obnovujú prirodzený jas, zanechávajú pleť žiarivú a vyživenú.

Magical Anti ageing Complex


Aby bola pleť chránená pred vznikom vrások, potrebuje dostatočnú hydratáciu. A tiež vitamíny, minerálne látky a antioxidanty. Všetky tieto látky sa nachádzajú v rade MAGICAL ANTI-AGEING COMPLEX vo vysokých koncentráciách. Produkty z tohto radu navyše aktívne zvyšujú pevnosť a pružnosť pleti, vďaka čomu pleť pôsobí mladším dojmom.

Môj tip

Tento magický rad som si vybrala ja. Pri mojom veku 45 rokov už pleť stráca pevnosť, pružnosť, vrásky sa prehlbujú a pleť sa dehydratuje. A odkedy používam tento rad kozmetiky NUANCE moja pleť mi každý deň ďakuje, čoho dôkazom je aj fakt, že už nemusím mať v kúpeľni tlmené svetlo, aby som sa mohla na seba s hrdosťou pozrieť.

Magical Supreme Lifting


S vekom na pleti nielen vznikajú vrásky, ale pleť tiež stráca svoju pevnosť a pružnosť. Produkty z radu MAGICAL SUPREME LIFTING pôsobia proti prejavom starnutia hneď niekoľkými spôsobmi. Prostredníctvom prírodných aktívnych látok prirodzene vypínajú vrásky, obnovujú pružnosť, vyhladzujú a oživujú pleť. Zároveň zabraňujú vzniku nových vrások a udržujú pleť hydratovanú.

Autorka článku: Andrea Hinková – Tarová

Čítajte tiež: Kozmetika- vyhoďte produkty po dátume spotreby

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.