Testujem kozmetiku NUANCE pre výnimočné ženy

0

Autorka článku: Andrea Hinková – Tarová

Na našom trhu je veľa kozmetických značiek, v rôznych cenových kategóriách. Čo ma stále prekvapuje je fakt, že si ženy vyberajú kozmetiku najmä podľa ceny a nie na základe požiadaviek svojej pokožky.

A prinášam vám skvelý tip, novú exkluzívnu dermatokozmetiku NUANCE. Zrodila sa v lokalite označovanej ako Cosmetic Valley – priamo v srdci francúzskeho kozmetického priemyslu, kde sa sústreďujú tí najvýznamnejší svetoví producenti kozmetiky a parfumov. Kúpite ju exkluzívne v lekárňach Dr.Max.
Čítajte tiež: Payot – kozmetika, ktorá rozmaznáva vašu pleť

 Kozmetika NUANCE bola pripravovaná tri roky v spolupráci s poprednými odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vývojom a výrobou luxusnej kozmetiky rôznych značiek. Jej ambíciou je priniesť typ luxusnej kozmetiky z parfumérií do lekární. Vývoj a výrobu zabezpečuje pre lekárne Dr.Max renomovaný francúzsky výrobca, ktorý v kozmetikom biznise pôsobí už takmer 40 rokov.
Čítajte tiež: Mejkap pod rúškom chráni pleť

Prvotné portfólio značky NUANCE zahŕňa 20 produktov (krémy a séra) určených pre ženskú pleť. Z hľadiska funkčnosti sú to výrobky z kategórie „beauty“, t. j. určené pre ženy, ktorých pleť je zdravá, ale zároveň jej chcú každý deň poskytovať kvalitnú starostlivosť – chrániť ju pred stratou hydratácie, predčasným starnutím a tvorbou vrások, resp. vyhladzovať existujúce vrásky.
Čítajte tiež: Mejkapy s olivovým podtónom

Kúzlo kozmetiky NUANCE
Výrobca kozmetiky NUANCE vyniká predovšetkým svojou špecializáciou na prípravu vysoko koncentrovaných extraktov z prírodných zdrojov. Práve preto je účinok výrobkov NUANCE založený na viac ako 50 rôznych prírodných účinných látkach. Je hĺbkový, kombinuje látky pôsobiace na povrchu pokožky s látkami, ktoré pôsobia na úrovni bunkového metabolizmu.

Vysoký dôraz na maximálnu čistotu kozmetiky NUANCE sa prejavuje aj v tom, že sa vyhýba používaniu parabénov (konzervantov) a tiež silikónov a minerálnych olejov, ktoré sú syntetického, resp. ropného pôvodu.

NUANCE je iná
Výnimočne čisté zloženie NUANCE je viditeľné na prvý dotyk a pohľad. Krémy aj séra NUANCE môžu mať tekutejšiu formu, v niektorých prípadoch až zdanlivo vodovú. Odlišná konzistencia výrobkov je dôkazom ich vysokej čistoty (absencia nepotrebných objemových plnidiel) a vďaka redšej konzistencii sa výrobky NUANCE rýchlejšie absorbujú do pokožky. Atypická farebnosť výrobkov zase môže vyplývať z nepoužívania nepotrebných umelých farbív.

Jednotlivé krémy a séra NUANCE sa neodlišujú len svojou textúrou (konzistenciou), ale tiež vysoko individuálnym výberom účinných látok. NUANCE nemá žiadnu ingredienciu, ktorou by sa dala charakterizovať celá značka alebo celé produktové rady. Jedinečnosť NUANCE spočíva práve v tom, že každý jeden produkt je pripravený individuálne, aby zodpovedal požadovaným účinkom a potrebám konkrétneho typu pleti. Tomuto je prispôsobená tak základná textúra, ako aj výber účinných látok.

Všetky aktívne látky sú v kozmetike NUANCE obsiahnuté v najvyššej možnej čistote a vysokých koncentráciách. Tá je jedným z predpokladov ich biologického účinku. Extrakty aktívnych látok použitých v kozmetike NUANCE spĺňajú požiadavky na farmaceutickú čistotu – neobsahujú žiadne prídavné plnivá, farbivá alebo stabilizátory. Všetky aktívne látky majú zároveň garantovanú dobu vstrebávania do pokožky, a to najviac 45 minút. Medzi účinnými látkami použitými vo výrobkoch NUANCE možno nájsť napríklad kaviár a tiež niekoľko unikátnych patentovaných komplexov.

Účinnosť každého produktu NUANCE je vystavaná na týchto pilieroch:

  • správna voľba a kombinácia účinných látok (podľa typu pleti a očakávaných účinkov),
  • vysoká koncentrácia účinných látok,
  • farmaceutická čistota a garantovaná vstrebateľnosť účinných látok,
  • podpora prirodzeného metabolizmu pokožky (nie len povrchové pôsobenie na pokožke).

No a tu sú produktové rady a nebojte sa, v lekárňach Dr. Max je špeciálne vyškolený personál, ktorý vám rád pomôže s výberom.

Magical Hydrobalance Control
Pleť na tvári je v priebehu dňa vystavená mnohým nepriaznivým vplyvom, pôsobením ktorých prichádza o svoju prirodzenú hydratáciu. Dehydrovaná pleť pôsobí unaveným dojmom a ľahšie na nej vznikajú vrásky. Pomáha v pleti stimulovať tvorbu látok, ktoré zabraňujú strate vody a chránia pleť pred nepriaznivými vplyvmi okolia.

Hydrobalance Denny Normalna plet
Hydrobalance Nocny
Hydrobalance Ocny
Hydrobalance Serum
Hydrobalance Denny Sucha plet

Magické ingrediencie (výber):

PROTECTAMI®: Extrakt z hnedej morskej riasy Padina pavonica stabilizovaný v rastlinnom glycerole. Zlepšuje rozloženie vápnika v pokožke, podporuje medzibunkovú komunikáciu, a tým zvyšuje súdržnosť buniek pokožky. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia a pôsobí tak proti jej starnutiu.

AVOCADIN®: Komplex tvorený avokádovým olejom, olivovým olejom a fytosterolmi. Na pleti vytvára jemný film, ktorý ju chráni pred stratou vlhkosti, a tak podporuje jej hydratáciu. Zlepšuje elasticitu a hebkosť pokožky.

KAVIÁR: Je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, aminokyselín, proteínov a mastných kyselín, vďaka ktorým pokožku intenzívne vyživuje a hydratuje.

Magical Radiance Control

Vplyvom stresu, slnečného žiarenia a s pribúdajúcim vekom stráca pleť svoj prirodzený jas a sviežosť. Objavujú sa prvé vrásky a pigmentové škvrny. Produkty z radu MAGICAL RADIANCE CONTROL pôsobia proti unavenej a sivastej pleti. Obnovujú prirodzený jas, zanechávajú pleť žiarivú a vyživenú.

Radiance Denny Normalna plet
Radiance Nocny
Radiance Ocny
Radiance Serum
Radiance Denny Sucha plet

Magické ingrediencie (výber):

AHCare: Komplex prírodných látok arginínu, kyseliny mliečnej a kyseliny glykolovej. Vďaka svojmu jemnému peelingovému účinku pleť rozjasňuje. Zároveň pokožku hydratuje a podporuje v nej syntézu kolagénu.

LIPOLAMI® ER: Extrakt z pestreca mariánskeho. Vďaka vysokému obsahu omega-6 nenasýtených mastných kyselín tvorí na povrchu pokožky ochrannú bariéru proti škodlivým vplyvom vonkajšieho prostredia, a tým pomáha spomaľovať procesy starnutia. V kozmetických výrobkoch slúži aj ako prírodná náhrada za syntetické silikóny.

AMELIOX: Komplex troch prírodných látok (karnozínu, silymarínu a vitamínu E), ktoré sa vyznačujú antioxidačnými účinkami. Karnozín naviac pôsobí proti nežiaducej glykácii kožných proteínov (kolagénu a elastínu), ktorá má za následok predčasné starnutie pokožky a stratu jej pružnosti. AMELIOX tak redukuje už vzniknuté vrásky, udržiava pokožku pružnú a zvyšuje jej pevnosť.

Magical Anti ageing Complex
Aby bola pleť chránená pred vznikom vrások, potrebuje nielen dostatočnú hydratáciu, ale aj príjem vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov. Všetky tieto látky sa nachádzajú v rade MAGICAL ANTI-AGEING COMPLEX vo vysokých koncentráciách. Produkty z tohto radu navyše aktívne zvyšujú pevnosť a pružnosť pleti, vďaka čomu pleť pôsobí mladším dojmom.

Anti-ageing Denny Normalna plet
Anti-ageing Nocny
Anti-ageing Ocny
Anti-ageing Denny Sucha plet
Anti-ageing Serum

Magické ingrediencie (výber):

PADINAMI®: Extrakt z hnedej morskej riasy Padina pavonica stabilizovaný v jojobovom oleji. Stimuluje prirodzenú syntézu kyseliny hyalurónovej a ďalších glykosaminoglykánov, ktoré sú potrebné na udržanie optimálnej hydratácie pokožky. Zároveň zvyšuje množstvo kolagénu v pokožke. Spevňuje a vyhladzuje pleť.

PROTECTAMI®: Extrakt z hnedej morskej riasy Padina pavonica stabilizovaný v rastlinnom glycerole. Zlepšuje rozloženie vápnika v pokožke, podporuje medzibunkovú komunikáciu, a tým zvyšuje súdržnosť buniek pokožky. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia a pôsobí tak proti jej starnutiu.

AMIPORINE® ER: Obsahuje výťažok z granátového jablka, ktorý podporuje cirkuláciu vody v pokožke. Ľudské telo prirodzene obsahuje špecifické bielkoviny aquaporíny, ktoré regulujú prechod vody do buniek alebo von z buniek. AMIPORINE ER stimuluje syntézu aquaporínov, a tým podporuje hydratáciu pokožky. Zároveň zvyšuje množstvo kolagénu v pokožke, čím zvyšuje jej pevnosť a hustotu.

Môj tip

Tento magický rad som si vybrala ja. Pri mojom veku 45 rokov už pleť stráca pevnosť, pružnosť, vrásky sa prehlbujú a pleť sa dehydratuje. A odkedy používam tento rad kozmetiky NUANCE moja pleť mi každý deň ďakuje, čoho dôkazom je aj fakt, že už nemusím mať v kúpeľni tlmené svetlo, aby som sa mohla na seba s hrdosťou pozrieť.

Magical Supreme Lifting
S vekom na pleti nielen vznikajú vrásky, ale pleť tiež stráca svoju pevnosť a pružnosť. Produkty z radu MAGICAL SUPREME LIFTING pôsobia proti prejavom starnutia hneď niekoľkými spôsobmi. Prostredníctvom prírodných aktívnych látok prirodzene vypínajú vrásky, obnovujú pružnosť, vyhladzujú a oživujú pleť. Zároveň zabraňujú vzniku nových vrások a udržujú pleť hydratovanú.

Lifting Denny Normalna plet
Lifting Nocny
Lifting Ocny
Lifting Denny Sucha plet
Lifting Serum

Magické ingrediencie (výber):

ARGATENSYL: Extrakt zo semien arganovníka. Obsahuje proteíny s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktoré pri aplikácii na pokožku formujú sieť s vysokou hustotou. Výsledkom je okamžitý vypínací efekt.

MYOXINOL™: Peptidy zo semien ibiša. Šetrne znižuje kontrakcie tvárových svalov, a tým aktívne vypína vrásky.

REPULPAMI ER: Kombinácia extraktu z kališných lístkov bieleho ibiša a extraktu z dužiny baobabu. Šetrne znižuje kontrakcie tvárových svalov, a tým aktívne vypína vrásky. Zvyšuje množstvo podkožného tuku v lipo-atrofických zónach, ktoré sú typickým prejavom starnutia pokožky.

Týmto spôsobom zabezpečuje pleti prinavrátenie objemu a vyplnenie vrások. Podporuje syntézu proteínov, ktoré sú zodpovedné za súdržnosť buniek, vďaka čomu sa pokožka stáva pevnejšou.

Kyselina hyaluronová: Telu vlastná látka, súčasť spojivového tkaniva. Vďaka svojej schopnosti viazať vodu intenzívne hydratuje pokožku, a tým vypĺňa vrásky.

 

Tak čo? Zaujala vás táto kozmetika? Skočte do lekární Dr. Max a uvidíte ju na vlastné oči. A verím, že mnohé z vás aj vyskúšate :)

Čítajte tiež: Kozmetika- vyhoďte produkty po dátume spotreby

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.