Detox podporuje chudnutie

2

Klinické štúdie preukázali spojitosť medzi hromadením toxínov a narastaním telesnej váhy.

Značka KetoMix preto vyvinula špeciálny produkt KetoMix Detox. Tabletky, ktoré obsahujú silymarín a cholín nielenže chránia pečeň, ale majú taktiež blahodárny účinok na jej regeneráciu. Vo veľkej miere prispievajú k správnej činnosti pečene a obličiek, a zároveň k normálnemu metabolizmu lipidov.


Efektívne odbúravanie škodlivých látok (toxínov) pomocou KetoMix Detoxu napomáha obnove buniek a vedie k zlepšeniu rôznych telesných parametrov. Nemá pritom žiadne vedľajšie účinky, ani nevedie k nutričnému nedostatku, ako je to pri rôznych detoxikačných diétach.

Tabletky KetoMix Detox sú zdraviu prospešné, a okrem prečistenia organizmu vám pomôžu k zdravej a žiarivej pleti, krásnym nechtom a vlasom. Zlepšia váš metabolizmus a pomôžu k efektívnejšiemu spaľovaniu prebytočných kalórií. Zabezpečia taktiež funkčnejší tráviaci systém a posilnia imunitu.

Detox a chudnutie
KetoMix Detox je vhodným doplnkom pri diétach. Organizmus počas chudnutia odbúrava nielen tuky, ale aj toxíny, ktoré sa dlhodobo ukladali do tukového tkaniva. Telo tak počas chudnúcej kúry zhadzuje nahromadený tuk, a zároveň vyplavuje nežiadúce škodliviny.

Pitný režim umožňuje obličkám zbavovať sa škodlivých látok. Dostatočný prísun vlákniny zo zeleniny a KetoMix jedál pomáha prečisťovať črevá a podporovať tak rast prospešných črevných baktérií, ktoré sa opäť postarajú o vylučovanie škodlivých látok.

Pečeň je veľmi často prezývaná ako „čistička“ alebo „elektráreň organizmu“. Je to práve pečeň, ktorá sa stará o správny chod metabolizmu, očisťuje organizmus od toxínov, kontroluje strávenú potravu, premieňa živiny na energiu a počas ketózy premieňa tuky na ketónové látky. KetoMix Detox vďaka obsahu silymarínu a cholínu pomáha všetkým uvedeným orgánom k ich správnemu fungovaniu, telo upokojuje a prečisťuje.

Silymarín je účinná látka, ktorá pochádza z bodliaku rastliny známej ako Pestrec mariánsky. Táto rastlina mala svoj význam už starovekej antike ako liek pri uštipnutí hadom. Dokáže urýchliť obnovu pečeňových buniek a aj v dnešnej dobe je často odporúčaná pri intoxikácii, otravách alebo ochoreniach pečene ako je cirhóza alebo žltačka.

Cholín má pri dostatočnom príjme ochranný účinok na fungovanie pečene a metabolizmus tukov. Nedostatok tohto vitagénu (dôležitý stavebný materiál a energetický zdroj) môže viesť až k poruche funkcie pečene či zhrubnutiu pečene. Dostatočné množstvo cholínu v tele však zlepšuje pamäťové funkcie, podporuje u človeka schopnosť sústrediť sa a zlepšuje koncentráciu. Taktiež obmedzuje nežiadúce stavy, ako podráždenosť, náladovosť či stres. Je teda veľmi dôležitý predovšetkým v liečení uvedených zdravotných problémov.

Proteínová alebo ketónová diéta s produktami KetoMix dokáže nielen premeniť postavu, a tým aj vnútorné vnímanie seba samého, ale spolu s KetoMix Detoxom pomáha správnej funkcii celého organizmu.

Preskúmať naozajstné príbehy skutočných ľudí, ktorí schudli s KetoMixom a začali tak novú kapitolu života, možné na www.ketomix.sk alebo vo facebookovej poradni.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.