Oživte svoju pleť materskými bunkami

0

Materské bunky v našej pleti potrebujú hĺbkové oživenie, aby mohli plniť svoju základnú úlohu. Podporiť ich obnovu môžete s novým luxusným radom pleťovej kozmetiky od L’Oréal Paris.

Tento rad je vhodný a účinný pre všetky typy pleti vrátane tej citlivej. Či už bojujete so stresom v práci alebo nedostatkom spánku, vďaka Age Perfect Cell Renew rade sa budete prebúdzať vždy so žiarivejšou, oddýchnutou a mladistvo vyzerajúcou pleťou. Rad ocenia všetky ženy, ktoré od svojej pleťovej starostlivosti očakávajú účinnosť a príjemný pocit po ich nanesení s okamžitým výsledkom.

Materské bunky sú tie najvzácnejšie. Nachádzajú sa pri zrode všetkých ostatných buniek, ich pôsobenie sa však s rastúcim vekom spomaľuje. Laboratória L’Oréal Paris preto vytvorili komplex antioxidantov, ktorý napomáha zlepšiť obnovu pokožky a dosiahnuť mladistvejšie vyzerajúci vzhľad.

Účinné zloženie je obohatené o dva antioxidanty, ktoré pleť napomáhajú hydratovať, osviežiť a rozžiariť. Zároveň redukujú jemné vrásky a linky vďaka obnove milióna nových buniek.

a woman with red lips
Photo by MBARDO on Pexels.com

Účinné antioxidanty:

NEOHESPERIDIN – Širokospektrálny antioxidant získavaný z horkého pomaranča v súlade s princípmi “Green chemistry”

VITAMÍN E – Esenciálny antioxidant prirodzene sa nachádzajúci v pokožke, ktorého hladina pod vplyvom vonkajších negatívnych vplyvov klesá.

Obnovujúca starostlivosť v podobe denného, denného s SPF 30, nočného a očného krému a Midnight séra napomáha vyhladzovať vrásky, intenzívne hydratuje pleť a zároveň obnovuje milióny buniek.

„Ženy dnes žijú stresujúci život. Práve pre nich v laboratóriách starostlivosti o pleť L’Oréal Paris vytvorili sérum novej generácie, ktoré chráni a pomáha odhaliť ich vnútornú silu. Antioxidanty obsiahnuté v Age Perfect Cell Renew Midnight Sére pôsobia ako štít zachovávajúci vzácnu regeneračnú rolu materských buniek, ktoré sa delia v priebehu spánku. Kvalita pleti sa zlepšuje týždeň po týždni, pleť sa postupne stáva žiarivejšou. Vďaka zloženiu séra pokožka počas noci odpočíva a je pripravená na ďalší deň.“ ELISABETH BOUHADANA Global Scientific Director L’Oréal Paris International
Čítajte tiež. https://andawell.sk/co-je-stres-a-ako-s-nim-pracovat/

MIDNIGHT SERUM 

Keď pleť odpočíva, vzácne materské bunky produkujú nové bunky. Tento proces sa však spomaľuje s vekom a taktiež pôsobením vonkajších vplyvov. Materské bunky však potrebujú naozaj dostatočné zotavenie, ku ktorému im môže pomôcť nové sérum Age Perfect Cell Renew Midnight Sérum. To pôsobí počas spánku a podporuje práve účinnosť materských buniek.

Po polnoci je práve obnova pleti najúčinnejšia a dosahuje vrchol množenia buniek. Age Perfect Cell Renewal Midnight Serum pôsobí na báze exkluzívneho patentovaného antioxidačného regeneračného komplexu od L’Oréal Paris, ktorý napomáha obnove miliónov nových buniek. Zlepšuje sa kvalita pleti, redukujú sa vrásky a jemné linky a pleť je pevnejšia, viditeľne hladšia, žiarivejšia a vyzerá mladšia.
Čítajte tiež. https://andawell.sk/moje-tipy-pre-imunitu-a-krajsi-zivot/

Age Perfect Cell Renew Midnight Serum, testované pod dermatologickou kontrolou, je vhodné aj na citlivú pleť a účinné na všetky typy pleti. Podporte účinnosť séra celým novým radom Age Perfect Cell Renew od L´Oréal Paris.

DenÝ krém age perfect cell renew

Denný krém zanechá Vašu pleť už po prvom použití vyživenú, hladšiu a na pohľad oddýchnutú. Deň za dňom pomáha redukovať vrásky, spevňuje pleť, ktorá je následne rozžiarená, revitalizovaná a plná života.

DennÝ krém age perfect cell renew s SPF 30

denný krém obohatený o SPF 30 chráni pokožku pred každodenným UV žiarením. Zároveň zanecháva pokožku vyživenú, hladšiu a príjemnú na dotyk. Dlhodobým používaním pomáha redukovať vrásky a pleť spevňovať.

nočnÝ krém age perfect cell renew

Vyživujúci nočný krém s okamžitým a dlhodobým účinkom. Po použití nočného krému bude Vaša pleť vyzerať hladšia, rozžiarenejšia s pocitom regenerácie. Nanášajte krúživými pohybmi večer pred spaním na dôkladne vyčistenú pokožku.

očnÝ krém age perfect cell renew

Dodáva okamžitý pocit hydratácie a spevnenia okolia okolo očí. Denným používaním sa očné okolie bude zdať revitalizované, rozjasnené a hladšie. Zároveň budú redukované tmavé kruhy a vačky pod očami. Nanášajte v oblasti očných kontúr od vnútorného kútika oka k spánkom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.