Vyberte si tie svoje topánky

0

Značka obuvi CCC predstavuje svoje nové trendy v troch líniách. Sú navrhnuté tak, aby si vybrala každá žena.

Ambasádorkami týchto kolekcií sú Soňa Skoncová, Aless Capparelli a Emma Drobná.

Novinky v kolekciách značky CCC sú rozdelené do troch línií – QUALITY, FASHION a SPORTY. Názov každej línie odráža dominantnú charakteristiku obuvi a doplnkov, ktorú zákazníčky a zákazníci vyhľadávajú. Každá línia získala svoju ambasádorku, ktorá stelesňuje jej vlastnosti.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/ake-su-jarne-trendy-v-liceni/

Línia QUALITY predstavuje nadčasovú kvalitu v minimalistickom prevedení. Jej elegantné modely v naoko jednoduchom prevedení sa v šatníku stávajú dlhodobými a univerzálnymi doplnkami. Užijú si ju tí, ktorí v móde preferujú klasiku a uhladenosť. Ambasádorkou línie QUALITY je speváčka Emma Drobná.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/milujete-vzory/

Veľmi sviežou líniou hýriacou farbami a neobvyklými detailmi je línia FASHION. Zahŕňa obuv a kabelky, ktoré sú hravé a šik. Nájdu sa v nich všetci, ktorí žijú podľa najhorúcejších módnych trendov a radi do svojho štýlu vnášajú neobvyklosť a výraznosť. Ambasádorkou tejto línie je moderátorka Soňa Skoncová.

Treťou líniou, na čele ktorej stojí speváčka Aless Capparelli, je línia SPORTY. Patria pod ňu divoko výrazné ale aj minimalistické modely ideálne pre rýchle a aktívne dni. Ocenia ich zákazníčky a zákazníci vyhľadávajúci komfort v trendovom spracovaní.

„Teší nás, že sme našli tri dámy, ktoré vynikajúco vystihujú naše tri línie produktov. Aj týmto spôsobom chceme našim zákazníčkam a zákazníkom ukázať, že pod značkou CCC nájdu kvalitnú obuv, nech je ich štýl akýkoľvek,“ hovorí Alena Langová, marketingová manažérka CCC Slovakia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.